אודות החברה

החברה "סרי לנקה טורס", היא חברה ישראלית, שהוקמה על ידי ישראלים החיים בסרילנקה מעל עשור ויודעים הכל על סרילנקה וגם מלדיביים, האי השכן: על האוכלוסייה המקומית והמנטאליות שלה, על התרבות האתיקה והעשירה וכמובן על הנתונים הגיאוגרפיים של האי. החברה מכירה היטב כל אתרי הנופש של סרילנקה והפוטנציאל של כל אחד מהם להעניק למטיילים בדוק מה שהם רוצים.

בחברה מועסקים מדריכים בעלי ניסיון רב בתחום התיירות. הם רגילים למטייל הישראלי ולדרשותיו ומתוך ההיכרות העמוקה הזאת, הם מתכננים את המסלולים האידיאליים עבורו. התכנון  הזה מאפשר לתייר לחוות מגוון חוויות בתחומים שהאי מציע. התחייבות החברה, זה להעניק טיפול אישי לכל אחד מהמבקרים, מרגע הנחיתה בשדה התעופה, במהלך הטיול כולו ועד החזרה לישראל. במידה והחלטתם לבקר בסרילנקה עם החברה שלנו פרט לטיסה לסרי לנקה שתוזמן על ידי הלקוח, לשאר הדברים הקשורים לטיול אין צורך לדאוג. נציין דבר שהוא חשוב עבור רוב הלקוחות שהאפשרות הנוחה והזולה לטיסה לסרילנקה היא לטוס עם החברה Royal" Jordanian".

לאורך כל הטיול אתם תיהנו משירותים הכי טובים: מלונות הכי טובים של האי וארוחות ברמה הכי גבוהה, על בסיס חצי פנסיון. בנוסף, מספקים מענה לכל שאלה או בעיה באמצעות סוכן ישראלי שחי בסרי לנקה, בזמן אמת. אתם יכולים לבחור בין החבילות השונות שהחברה מציעה בהתאם לתחום שמעניין אתכם כגון: סובב סרילנקה, סרילנקה אתגרי, משולש תרבותי, חבילות למלדיבים, ירח דבש בסרילנקה, טיפולי ספא ועוד. כל הטיולים הם עם רכב ממוזג ועם נהג ומדריך, מיומנים שדוברים אנגלית. מחיר החבילה כולל כניסה לכל האתרים הנמצאים במסלול לדוגמה מקדש השן בקאנדי, מופע ריקודים בקאנדי, שייט, פראדנייה, שמורת הטבע סינהרגה ושייט בלגונת בילאפיטיה.

ישנם דברים שאינם כלולים במחיר החבילה כמו: צילומי וידאו במקומות שונים, ארוחות צהריים במהלך הטיול, כניסות או פעילויות שלא הוזכרו בחבילה (ראפטינג, רכיבה אופני הרים על סוסים), טיפים לצוות המלון ולמדריך, בקיצור כל מה שלא מופיע בסעיף "מה כלול במחיר". דבר נוסף שהוא חשוב, זה שהמטייל חייב להצטייד בביטוח מטיילים ישראלי. הטיול בסרי לנקה יכול להציע  להם חופשה של פעם בחיים, עם הערים העתיקות, עם מטעי התה הירוקים, עם שמורות הטבע הייחודיים, עם החופים הלבנים של האוקיינוס ההודי ועם המלונות הטובים ביותר.