טיול אתגרי והרפתקאות

טיול אתגרי והרפתקאות

סרי לנקה היא היעד המועדף על האנשים אשר אוהבים טיול מעניין ושונה, השגרה תמיד שונה בסרי לנקה – ולכן עליכם להכין את עצמכם לטיול עוצמתי ועוצר נשימה. סרי לנקה היא יעד אתגרי, אנו מציעים לכם להצטרף אלינו לטיול אתגרי אשר כולל בתוכו רכיבה על פילים, גלישת גלים ורוח ועוד ים של אטראקציות. טיול לסרי לנקה זאת הזדמנות חסרת תקדים ליהנות מנופים, אטראקציות ומקומות קדושים – וכל זה בטיול אחד אשר מביא לכם קצת מכל דבר אך מעשיר לכם את הידע ואת ההיכרות עם המקומות השונים בעולם. תמיד ניתן לשלם בטיול זה התוספת של סרי לנקה והמלדיביים כי האי השכן מאוד קרוב ומומלץ לבק גם שם.

יום ראשון: ביקור בשוק דגים של נגומבו ((Negombo ובבית היתומים לפילים בבפינוואלה (Pinnawala)
בעת הנחיתה אנו נגיע לקולמבו(Colombo) , עם הנחיתה אנו ניסע לעיירה בשם נגומבו ((Negombo שיש בה שוק דגים רחב היקף – מידיי יום עשרות משאיות פוקדות את העיירה הקטנה עם כל השלל שלהן. לאחר ביקור בשוק הדגים. הביקור בשוק הדגים יזמן לכם מפגש עוצר נשימה עם המאכלים המקומיים שכוללים בתוכן מנות דגים שונות. לאחר מכן נמשיך בנסיעה אל פינוואלה (Pinnawala) שהיא בית היתומים עבור פילים מסוגים שונים, שם נחווה מפגש עם החיה המדהימה הזאת. בסיום היום נחזור אל מלון Amaya Hills למנוחה.

יום שני: לרכוב על פילים, לבקר במצודות וביקור בספארי
טיול לסרי לנקה הוא מפגש חסר תקדים עם נופים מיוחדים, את הבוקר השני נתחיל בנסיעה אל סיגיריה (Sigiriya) – כאשר אנו נמצא שם מצודה בת 2500 שנה. לאחר טיפוס לראש המצודה נוכל להבחין בנופים המדהימים של סרילנקה. לאחר מכן נמשיך את הטיול האתגרי לנסיעה אל הספארי בג'יפים. לשמורת הטבע של סרי לנקה יש מגוון חיות עצום. בסיום היום נחזור למלון למנוחה וארוחת ערב. בערב אנו נציע לכם לטפס אל מערות דמבולה (Dambulla) שהם מתחם בודהיסטי קדוש.

יום שלישי: יום בקנדי – סיור במוזיאונים, בשווקים, גן תבלינים ועוד
טיול לסרילנקה חייבת להיות משולב באלמנטים שונים, בבוקר נעשה את הדרך מהמלון אל מטלה (Matale) שידועה בזכות התבלינים שמייצרים בה. נחזה בתהליך הייצור של התבלינים, ומשם נעבור לטרק שאורכו 3 שעות, שבמהלכו נוכל להתרשם מהשדות והנוף המרהיב. זאת הזדמנות מושלמת לחזות בחייהם השלווים של המקומיים. בסיום הטרק נצא לעיר קנדי (Kandy) – הזדמנות טובה לסייר בעיר מרכזית בסרילנקה. נסייר בשוק, במוזיאון ובשווקים המקומיים. בסיום היום נחזור למנוחה במלון.

יום רביעי: היערות של קאנדי, הגנים הבוטאניים של פארדניה
בבוקר נצא מהמלון לאחר ארוחת הבוקר, ונבקר באחד המקומות הטרופיים ביותר של סרי לנקה – היער אשר מקיף את העיר קנדי (Kandy). ללא ספק זהו מפגש עוצר נשימה עם נופים מדהימים שמצדיקים טיול לסרי לנקה. לאחר מכן נצא אל הגנים הבוטאניים של פארדניה ((Peradeniya שיוסיפו לכם מימד נוסף על היופי של סרילנקה. לאחר מכן נמשיך בנסיעה אל נוראליה (Noralia) ונוכל להתרשם מתהליך הפקת התה וכמובן נזכה גם לטעימה ממנו. נעבור בתוך העיר אשר מכונה "אנגליה הקטנה" ונתרשם ממלון בוטיק ישן אשר נשמר עד עצם היום הזה.

יום חמישי: טרקים עם התצפית על כל סרילנקה, וביקור ברמת הורטון
מיד לאחר ארוחת הבוקר, אנחנו נצא לרמת הורטון (Horton Plains) אשר שוכנת בגובה של אלפיים מטר. ניתן להבחין בשומרת טבע ייחודית במיוחד, אשר מפגש עם שלל חיות נדירות ומעניינות זה עניין שבשגרה. אנו נערוך טרק שאורכו 4 שעות שיכלול בתוכו סיור מקיף בשמורה. בסיום הטרק נחזור אל המלון – למנוחה וארוחת הערב.

יום שישי: ביקור ביערות הגשם וראפטינג בנהר קאלניה
טיול לסרי לנקה אינו שווה ללא ראפטינג, לכן אנו נצא לנהר קאלניה (Kelani River), שם נתנסה בראפטינג אתגרי במיוחד ברמה של 3-4 עם זרם מים חזק במיוחד. בסיום אנו נגיע אל האתר שבוצולם הסרט הפופולארי "הגשר על הנהר קוואי". לאחר מכן ניסע לכיוון סינהרגה (Sinharaja), שהיא שמורה של יער גשם גדול במיוחד.

יום שביעי: סיור ביערות הגשם
לאחר שקמנו בבוקר בשמורה המדהימה, אנו נמשיך בטיול בתוך יערות הגשם המדהימים של סרילנקה. העצים בשמורה יכולים להגיע לגובה של 40 מטר, וחיות מדהימות יתקלו בדרכנו. בסיום הסיור ניסע אל קולומבו ((Colombo – שם נתמקם בבית המלון ונתארגן לחזרה לארץ.