ירח דבש בסרי לנקה

ירח דבש בסרי לנקה

טיול לסרילנקה יכול להיות הזדמנות לירח דבש שונה במיוחד, מצד אחד תוכלו לקבל מגוון מקומות רומנטיים אשר יגרמו לכם להתאהב עוד יותר האחד בשני – אך מצד שני תוכלו לקבל חוויות מיוחדות שלא תמצאו בירח דבש במקום אחר. סרי לנקה נראת על פניו במקום האחרון שתרצו לערוך בו את ירח הדבש שלכם, אך מדובר באופציה מעניינת ומלאה בייחודיות. טיול לסרילנקה יכול להביא לכם תובנות חדשות לחיים הזוגיים שלכם – זה הזמן שלכם ליהנות מחוויה עוצרת נשימה לתחילת החיים שלכם כזוג נשוי.

יום ראשון: הגעה אל סרילנקה, מקדשים ופילים
את היום הראשון שלכם של ירח דבש בסרי לנקה תתחילו בפינוואלה (Pinnawala) שבה נמצא בית היתומים עבור פילים מהגדולים ביותר בעולם. במהלך הפעילות אתם תזכו לראות את הפילים מתרחצים באגם, ובין היתר גם תאכילו פילונים קטנים מבקבוק. משם נמשיך למלון, להתארגנות ליום שלמחרת.

יום שני: הגנים הבוטניים, המקדש של בודהה
טיול לסרי לנקה מלא בכל האטראקציות שקיימות, ולכן הוא מומלץ מאוד. את היום השני נתחיל בעיר קנדי (Kandy) שהיא אחת המתקדמות בתוך סרילנקה. נבקר באתרי תיירות מקומיים, כאשר המקום המרכזי ביותר יהיה מקדש השן שבו על פי האמונה שומרים את השן של בודהה. לאחר מכן ניסע אל הגנים הבוטניים שבפרדוניה (Peradeniya) שהם הגדולים והמרשימים ביותר בסרילנקה והאזור כולו. בסיום היום נחזור אל המלון ונאכל ארוחת ערב.

יום שלישי: מטעי התה, ביקור בעיר של נוראליה
ביום השלישי ניפרד מקאנדי (Kandy) וניסע לכיוון לנוראליה (Noralia), שנמצאת במרכז האזור של המטעים של התה של סרי לנקה. נבקר במפעל שמייצרים בו תה, ונלמד את תהליך ההכנה שלו. נתארח במלון אשר היה בעברו מפעל של תה אך עבר שינוי למלון. ננוח במלון, ולאחר מכן נצא שוב אל נוראליה (Noralia) שמכונה בין היתר גם "אנגליה קטנה" בזכות במבנים מימי המנדט הבריטי באזור. בסיום הסיור נחזור למלון למנוחה.

יום רביעי: תצפית "סוף עולם" ברמת הורטון
טיול לסרי לנקה מלא בשינויים מידיי יום, ולכן ביום הרביעי נצא אל רמת הורטון (Horton Plains) אשר נישאת לגובה של כ-2000 מטרים. בשמורה ישנו את אחד היערות העתיקים ביותר בעולם, כאשר בנוסף נוכל להבחין בחיות ונופים עוצרי נשימה. כחלק מחוויה נצא למסלול שאורכו 3 שעות שנקרא "סוף עולם": מכיוון שבסיום המסלול נוכל להגיע אל נקודת התצפית הטובה ביותר בסרי לנקה בגובה של כ-800 מטר, שמזג אוויר ואוויר נקי נוכל לראות את כל דרומה של סרילנקה.

יום חמישי: שמורות יער הגשם וראפטינג
עד כה היינו במקומות רבים, אך טיול לסרילנקה מביא איתו גם חופים מדהימים. ביום החמישי נעשה את הדרך על חופיה של סרילנקה, עצירה ראשונה נעשה בקיטוגלה – שבו בין היתר ערכו את הסרט "הגשר על הנהר קוואי". במקום ניתן לעשות ראפטינג בעוצמות שונות, ולהתרשם ממערות פרה-היסטוריות. לאחר מכן ניסע אל סינהרגה (Sinharaja), שבתוכה נמצא יערות גשם רחבי היקף אשר בעבר היו מכסים את מרביתה של סרי לנקה.

יום שישי: המשך סיור בשמורה של סינהרגה ואחר הצהריים מהנים במיוחד
את היום השישי נמשיך מנקודת הסיום של היום החמישי, נמשיך בסיור בתוך השמורה של סינהרגה (Sinharaja). הסיור בשמורה מקנה לנו זכות חסרת תקדים לבחון ולראות חיות בסביבה הטבעית שלהם. סרי לנקה מלאה בחופים יפים, ולכן את המשך היום נעביר במנוחה על החוף המערבי – תוכלו למצוא שם ים ובריכה והמון אטראקציות לכאלה שנשאר להם כוח.

יום שביעי: שיוטים בלגונות, דייגים וים
את היום האחרון שלנו בסרי לנקה נעשה בבילאפיטיה (Balapitiya), שם נעשה שייט סמוך ללגונת המנגרובים. במהלך השייט נוכל להבחין בסוגים שונים של חיות אשר ניזונות מהלגונה, וגם מדייגים רבים אשר פוקדים את האזור מידיי יום על מנת לדוג דגים. בסיומו של היום נעשה את הדרך חזרה אל המלון, ונתכונן למסיבה קטנה לכבוד סיום הטיול.

יום שמיני: סיומו של הטיול
כאן הגיע לסיומו ירח הדבש שלכם בסרי לנקה, לאחר ארוחת הבוקר – ניסע אל נמל התעופה שממנו נעשה את הדרך בחזרה לארץ. מקווים שנהניתם מירח הדבש שלכם בסרילנקה.