גן עדן טרופי ברוולה – Beruwala

גן עדן טרופי ברוולה - Beruwala

רוולה (Beruwala) מזכירה במידה מסוימת את הגן העדן הטרופי שמבלים בו חופשות רומנטיות גיבורי סרטים. מלונות יוקרה מקושטים לסירוגין עם חופים מלאים בתיירים, למלונות במוקם יש גישה ישירה לחוף הים, עם חופים פרטיים מוקפים בגדרות, כך שהם לא נגישים למקומיים או לתיירים מבחוץ. החופים בקצה הצפוני של אתר הנופש Beruwala הם יותר שקטים ונעימים, מעולם לא מלאים בתיירים. העיר Beruwala, מיושבת מאז המאה ה-8 על ידי מוסלמים ומשתרעת מצפון של החוף. המסגד המקומי, שמו Kachimalai, שהוקם במקום שבו הערבים הגיעו בפעם הראשונה לבסרי לנקה, קרוב לוודאי הוא המקדש העתיק של פולחן האסלאמי על האי.
אין ספק שסרי לנקה מציע חופים מאוד טובים לגלישה או לצלילה אבל מי שמחפש משהו יוצא דופן מומלץ לבחור ספארי צלילה במלדיביים ומובתחת חוויה מיוחדת שאין בשום מקום אחר בעולם.

בתוך Kachimalai, יש קבר קדוש שהוא מקום חשוב לעלייה לרגל של המאמינים המוסלמים, שבאים לכאן בסוף חודש הרמדאן. צפונה מ-  Beruwalaיש עוד חוף יפה בשם Moragalla ודרומה יש אתר הנופש וויוונטה על חוף מפרץ Hikkaduwa. כל המלונות מספקים שירותים מגוונים ובין היתר טיולים על יבשה וטיולי שיט. הרבה תיירים מגעים לכאן כדי ליהנות מצלילה כך שעבור אלה שאוהבים את הספורט   
הזה בהחלט המקום הוא גן עדן לצלילה.