חבילות גלישה וצלילה

חבילות גלישה וצלילה

טיול לסרי לנקה מחייבת אתכם להיות עם ראש פתוח, ורצון לוות משלל אטראקציות מכל הסוגים. עם השנים הפכה להיות סרילנקה לאחד היעדים המרכזיים שגולשי גלים מבקרים בהם. הסיבה הראשונה היא המיקום של סרי לנקה שנמצאת בין מוקדי תיירות גדולים במיוחד בתחום הגלישה: אוסטרליה וקוסטה ריקה. הגעת הגולשים מרחבי העולם מתנקז בעיקר לשתי מועדים מרכזיים במהלך השנה: תקופת הזמן הראשונה היא בין חודש נובמבר לבין חודש אפריל שזאת תקופה מצוינת לבקר בצד המערבי של סרילנקה, ותקופת הזמן השנייה שבה תוכלו לראות כמות גדולה של גולשים בסרי לנקה היא בין חודש אפריל לבין חודש אוקטובר – בתקופה הזאת מומלץ דווקא לפקוד את הצד המזרחי של סרילנקה וליהנות מהגלים שאותם מציע האוקיינוס ההודי.

אנו מתכננים טיול לסרילנקה עבור כל מי שחפץ בכך, ולכן אנו נשמח להעמיד עבורכם את צוות המומחים שלנו – שיכין עבורכם את הנופש הטוב ביותר שיכלול בתוכו הגעה אל שני היעדים המרכזיים לגלישה בסרי לנקה. בין היתר אנו מציעים לכם גם אפשרות לקחת חבילות אשר כוללות בתוכן לינה במלונות 3 עד 5 כוכבים. כל מה שעליכם לעשות זה למלא את הפרטים שלכם בטופס שמיועד ליצירת קשר – ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי על מנת להתאים לכם את החופשה המושלמת.

גם בסרי לנקה יש חווית כמו דילים למלדיבים והיא לא דבר של מה בכך, מדובר בחווית גלישה אשר משלבת בתוכה אלמנטים רבים של חיות, נופים וגלים עוצרי נשימה. טיול לסרי לנקה אינו אותו דבר מבלי שתוכלו ליהנות מהחופים המדהימים של סרילנקה – לכן אנו מציעים לכם חבילת גלישה מכל הסוגים – גלישת גלים, גלישה על צבי הים של סרי לנקה, צלילה לצד עתיקות שונות בלב הים. כך שאם אתם מחפשים טיול לסרי לנקה שיכול להוות עבורכם ערך מוסף – חבילות הגלישה שלנו הם האופציה העדיפה והמשתלמת ביותר.

אם לא נמאס לכם מהים, סרי לנקה מציעה לכם גם מלונות ובתי הארחה רבים אשר שוכנים ממש על החוף – כך שאתם קמים בבוקר והדבר הראשון שאתם יכולים לעשות זה לטבול במים הצלולים של סרי לנקה. כל חבילה שאנו בונים לכם מורכבת באופן אישי עבור הצרכים והרצונות שלכם. התכנון הקפדני של החופשה המושלמת מעולם לא היה פשוט יותר, אתם רק צריכים ליצור איתנו קשר – ולהתחיל ללכת לארוז את המזוודה שלכם כי טיול לסרי לנקה הינו האופציה הטובה ביותר לטיול חד פעמי. אתם לא צריכים להסתבך עם הזמנת המלונות או קניית הכרטיסים לאטראקציות השונות – אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את כל הטוב שיש בטיול אל סרילנקה בחבילת נופש אחת שאנו נרכיב אותה עבורכם. המחירים של טיול לסרי לנקה הינם גמישים במיוחד, המומחים שלנו ישתדלו לתת לכם חבילות אשר עומדות בדרישות שלכם הן מבחינת האטראקציות והן מבחינת המחיר.